Kullancı İşlemleri
Çağrı Merkezi
0212 552 00 50

Yeni Europass: Sadece bir CV’den çok daha fazlası!

Daha iyi bir Europass portfolyosu daha iyi işlere ve öğrenme fırsatlarına ulaşmanızı nasıl sağlar?


Temmuz 2020'den itibaren Europass yeni bir görünüme ve hizmet yelpazesine kavuşuyor! Portfolyo aracı yeni Europass'ın temelini oluşturur ve tüm hizmetleri birbirine bağlar, bundan tam olarak faydalandığınızdan emin olun.Sonraki adımı at!

Yeni portfolyo, size özel işler ve öğrenme önerileri sunmak için Europass'taki diğer tüm araçlarınızla etkileşime girer. Bu, onu oldukça kapsamlı tutmak ve bu ücretsiz araçlardan tam olarak yararlanmak istemenizi sağlayacak nedenlerinden sadece biridir. İşte size bazı ipuçlarımı:Profilinizi tamamıyla doldurmayı hedefleyin!

Bir Europass profili oluştururken, ilgili tüm bilgileri portfolyonuza adım adım ekleme seçeneğiniz olacaktır. Bu bir seferde veya zaman içinde olabilir. Ancak, ne kadar uzun sürerse sürsün tüm adımlardan yerine getirmeyi hedeflemenizi öneririz.Güncel tutun!

Daha önce de belirtildiği gibi portfolyo, Europass göster panelinde size özel işler ve öğrenme fırsatları görüntüleyebilmenize esas oluşturacaktır. Önerileri sizinle alakalı ve size özel tutmak için becerilerinizi ve yeterliliklerinizi güncel tutmalısınız.Kısa ve öz olmaya gerek yok!

Son olarak, profilinizin bir CV olmadığını ve onu genişletebileceğinizi unutmayın. Profilde tüm öğrenme geçmişinizi ve profesyonel başarılarınızı belirtmeyi hedeflemelisiniz. Bu bilgiler size yapılacak önerileri profilinizle daha uyumlu hale getirmemize yardımcı olacaktır, ancak bir başvuruda bulunurken hangi bilgilerin görünmesini istediğinizi seçmek ve bunları kısaltmak size bağlıdır.

En önemlisi Europass'ınızdaki tüm bilgiler size özeldir ve ne paylaşmak istediğinize yalnızca siz karar verirsiniz.

- Europass oluşturmak için: www.europass.eu
- Konuya ilişkin detaylı bilgiye için: www.europass.gov.tr  
Adreslerini ziyaret edebilirsiniz

 

 
Eklenme Tarihi : 08/07/20 06:38:15   -   Görüntülenme : 1883
 
 

Haberler Ana Sayfasına Git